FAQ

Časté dotazy

Chci vědět

 1. Jaký je minimální a maximální počet lidí ve skupině, pro kterou si můžeme pronajmout autobus?
 2. Naše společnost nabízí autobusy pro různě velké skupiny – ten nejmenší je pro 16 osob, ten největší má pak 81 sedadel.

 3. Je možné vaše autobusy upravit podle speciálních přání, například pro firemní výjezd?
 4. Ano, speciálně pro firmy máme velmi širokou nabídku služeb. Do autobusů můžeme na přání nainstalovat například stoly, vozy jsou také vybaveny audio a video vstupy, díky připojení malého mixážního pultu a Apple TV můžeme autobus proměnit v plnohodnotnou kancelář s možností streamovat během jízdy prezentace na obrazovky v autobuse. Klientům dokážeme zajistit i catering po dobu cesty.

 5. Jak je to s občerstvením na palubě?
 6. V našich autobusech mají cestující k dispozici kuchyňku, v níž lze připravit kávu či čaj, a ledničku na nealkoholické nápoje, pivo či víno. V případě, že byste si přáli větší občerstvení, rádi vám zařídíme catering po dobu cesty.

 7. Ano, všechny naše autobusy jsou vybaveny monitory a intranetem s informačně zábavním systémem Passengera, v němž mají cestující k dispozici filmy, hudbu i informace o průběhu cesty.

 8. Ano, v našich autobusech je k dispozici WiFi připojení, a to při cestách po celé Evropě.

 9. Děti samozřejmě mohou být členy přepravované skupiny, jen je třeba mít na paměti, že děti do 6 let věku musejí mít vlastní autosedačku. Pro starší děti autosedačky máme. Pokud jde o handicapované klienty, některé naše autobusy jsou bezbariérové, čili jsou komfortní i pro lidi s různými handicapy.

 10. V našich autobusech bohužel převážet domácí zvířata nelze.

 11. Cena, kterou platíte, již zahrnuje všechny myslitelné poplatky spojené s cestou autobusu.

 12. Naši klienti mají k dispozici telefonní dispečink 24/7/365, jakékoli problémy vyřešíme obvykle v rámci hodin. Pokud od nás má klient objednaný autobus, garantujeme přistavení náhradního vozidla do 4 hodin. Díky tomu, že je naše společnost členem organizace Global Passanger Network, můžeme vám zajistit stejnou kvalitu servisu ve všech členských zemích GPN.

 13. Autobusy Setra jsou nejbezpečnější na světě především díky tomu, že výrobce vždy využíval veškeré technické inovace z oblasti bezpečnosti. Všechny naše autobusy mají Nárazovou kyvadlovou zkoušku dle směrnice ECE-R29 a k tomu celou řadu bezpečnostních prvků – namátkou zmiňme systém adaptivního ovládání jízdy (ART), systém varování před vybočením z jízdního pruhu (SPA), asistent pozornosti řidiče (AtAs), asistent nouzového brzdění Active Brake Assist 3 (ABA 3), elektronický brzdový systém (EBS) či elekronický stabilizační program (ESP®).

 14. Průměrné stáří našich autobusů jsou dva roky. Dbáme na to, aby naši zákazníci měli k dispozici ty nejmodernější vozy.

 15. Naši řidiči jsou zkušení profesionálové. Ti, kteří vozí skupiny v rámci incomingu, musejí mít minimálně tři roky praxe. U řidičů linkových autobusů je pak povinná dvouletá praxe s řízením autobusů.

 16. Ano, všechny naše vozy jsou pojištěné pro případ vloupání i havárie. Cestující jsou pojištěni do výše 100 milionů Kč, zavazadla pak do částky 3 miliony Kč.

 17. Při objednání služeb platí klient 50 % ceny při závazné objednávce, a 50 % čtyři týdny před přistavením autobusu.